Влада намагається примусити парламент проголосувати за антиконституційний закон щодо діяльності міністерства доходів та зборів

korup zakon

 
Діюча влада вчергове намагається зламати "через коліно" парламент та примусити ухвалити антиконституційний закон, що стосується діяльності міністерства доходів та зборів.


Про це під час пленарного засідання заявив народний депутат від "УДАРу" Павло Розенко, говорячи про включення до порядку денного сесії відповідного проекту закону, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

Депутат наголосив, що законопроект, який регулює діяльність цього міністерства, реєструвався в терміновому порядку і так само терміново проводилося засідання профільного комітету для його розгляду. В той же час, додав Розенко, парламент тричі відмовлявся включити цей законопроект до порядку денного. "Нас вчетверте намагаються примусити проголосувати за корупційний антиконституційний орган. Президент затвердив указ про міністерство доходів та зборів з грубим порушенням Конституції і наділив це міністерство повноваженнями, які належать іншим міністерствам" , - сказав депутат.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.