Карпунцов: Намагання деяких політичних сил провести масові акції на 9 травня є нічим іншим як посібництвом можливим провокаціям
- Подробиці
- Опубліковано 08.05.2014 16:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3110
Намагання деяких політичних сил провести масові акції в великих містах на 9 травня є нічим іншим як посібництвом можливим провокаціям. Про це під час ефіру на телеканалі «Рада» заявив народний депутат від «УДАРу» Валерій Карпунцов, повідомляють «Конфлікти і закони».
Він зауважив, що сьогодні деякі політичні сили звинувачують владу в тому, що вона намагається відібрати у ветеранів святкування річниці Дня перемоги, відмовляючись влаштувати ходу ветеранів в великих містах. Валерій Карпунцов наголосив, що такі дії влади зумовлені, перш за все, намаганням уникнути чергових провокацій 9 травня, які можуть призвести до нових безладів та жертв.
«Є попередження про можливі провокації від СБУ. І треба припинити спекулювати на цій темі. Якщо якісь політичні сили дійсно переживають за ветеранів, то краще хай допоможуть їм матеріально і проведуть зустрічі з ними в ситуації, яка не наразить людей на небезпеку», - додав «ударівець».
Коментуючи заяву президента Росії Путіна про необхідність перенесення так званого референдуму, запланованого на 11 травня на Сході України, Карпунцов назвав її досить суперечливою.
«З одного боку Путін говорить про необхідність забезпечення проведення виборів президента. Водночас, паралельно він підтримує нелегітимний процес, який не можна назвати референдумом і намагається його легітимізувати. Цим словам довіряти не можна. Бо як показує практика, після кожного підписання документу з російською стороною щодо проблемних питань, відбувається вторгнення російських військових на чужу територію чи якісь інші провокації», - сказав народний депутат.
Також з цієї категорії...

Влада створює закриту касту недоторканних
13 мар. 2013 г.

Пленарні засідання Верховної Ради України...
16 мая 2013 г.

Пленарні засідання Верховної Ради України...
15 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
3 июн. 2025 г.

Знешкоджено 75 ворожих БпЛА
3 июн. 2025 г.

1100 москалів подохло минулої доби...
3 июн. 2025 г.
Останні новини
03.06.2025 10:50
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі03.06.2025 10:45
Знешкоджено 75 ворожих БпЛА02.06.2025 09:18
Знешкоджено 52 засоби повітряного нападу02.06.2025 09:08
1140 кацапів подохло минулої доби на українській землі01.06.2025 08:50
1230 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 червня обговорили наступні теми:
Коментарі