Парламент та Президент повинні бути усунуті від процедури призначення суддів
- Подробиці
- Опубліковано 04.11.2014 18:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2513
Сьогодні вкрай необхідно на рівні Конституції усунути Верховну Раду та Президента від процедури призначення суддів. Про це заявила народний депутат VII скликання від «УДАРу» Наталія Агафонова в ефірі телеканалу «Рада», повідомляють «Конфлікти і закони».
Агафонова зауважила, що на сьогодні існує величезна проблема – залежність суддів від політичного тиску. «Якщо ми приберемо політичний тиск і намагатимемося зробити судову систему незалежною, ми закладемо підвалини для ефективної діяльності судової ланки», - сказала народний депутат.
Вона підкреслила, що судді повинні призначатися Вищою Радою юстиції, яка в переважній більшості складатиметься з суддів. «Саме цим ми робимо крок, щоб судова влада була незалежною. І проведення судової реформи стане одним з першочергових для новообраного парламенту», - додала Наталія Агафонова.
Крім того, зауважила вона, прозорою повинна бути не тільки процедура призначення суддів, але і їх звільнення.
«Суддя не може бути звільнений за надуманих підстав і за бажанням якоїсь особи», - підкреслила вона. Водночас, наголосила народний депутат, сьогодні, крім судової реформи, вкрай необхідно провести реформу правоохоронних органів та реалізувати ухвалене недавно антикорупційне законодавство.
Також з цієї категорії...

Опозиція оскаржила у суді голосування...
11 июн. 2012 г.

Герман официально признала, что Азаров...
25 окт. 2013 г.

Виталий Кличко: Янукович и его...
7 нояб. 2013 г.
Набираючі популярність...

Підозру отримав колишній начальник ТЦК,...
30 июл. 2025 г.

На столичній Оболоні затримали харків’янина,...
4 авг. 2025 г.

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.
Останні новини
06.08.2025 09:14
1010 кацапів подохло минулої доби на українській землі05.08.2025 19:55
Судді в Київській апеляції некомпетентні чи заангажовані?05.08.2025 13:20
1120 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучою Іриною Узловою обговорили останні новини навколо війни в Україні і не лише
Коментарі