Пленарне засідання Верховної Ради України 1 червня 2016 року

vr01 06

 
Для участі у пленарному засіданні зареєструвалося 324 народних депутатів. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. А.Парубій зазначив, що традиційно у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. А.Парубій нагадав, що цей день було запроваджено на Міжнародному конгресі 1949 року в Парижі.


«Зараз, у ці дні, на лінії розмежування, де гинуть українські діти, це питання для нас особливо є актуальним. За моїми даними, за час військової агресії в Донецькій і Луганській областях загинуло 68 дітей, поранено 186 дітей», - зазначив А.Парубій.

За його словами, «сьогодні для нас вкрай важливо наголошувати на важливості питання захисту дітей. Адже кожного дня діти стають жертвами атак російської військової артилерії. Заради збереження життя дітей і майбутнього України ми не можемо поступатися ворогу і повинні чим швидше звільнити усі українські території».

«Сьогодні в порядку денному ми поставили ті питання, які стосуються власне захисту дітей і по тих питання в залі не буде дискусій», - наголосив головуючий.

Народні депутати виступили з заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Ухвалено Постанову «Про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді»

Згідно з постановою, слухання планується провести 2 листопада 2016 року.

Відповідний проект постанови зареєстровано за №4677.

Прийнято за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів.

Проектом (№2917) пропонується розширити перелік категорій дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, уточнити повноваження державних органів у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, порядок утворення, реорганізації та ліквідації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, встановити відповідальність за порушення вимог щодо подання відомостей до державних реєстрів.

Прийнято за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заходів, направлених на сприяння розвитку природно-заповідного фонду України).

Законопроект (№3124) розроблено з метою усунення колізій у сфері відшкодування шкоди (збитків) підприємствам, установам, організаціям, що перебувають у державній власності, установами природно-заповідного фонду у процесі набуття права користування земельними ділянками.

Документ передбачає, зокрема, прискорення набуття установами природно-заповідного фонду права користування земельними ділянками, при цьому заплановані до вилучення у підприємств, установ, організацій земельні ділянки надаватимуться у постійне користування установам природно-заповідного фонду і будуть використовуватися ними з метою збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів та об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність, в інтересах народу України.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо права на зміну по батькові)».

Законопроектом пропонується доповнити статтю 295 Цивільного кодексу України положеннями, які дозволяють фізичній особі змінювати не лише своє прізвище та (або) ім’я, а й по батькові.

Внесення змін обґрунтовується необхідністю виконання рішення Європейського суду з прав людини від 16 травня 2013 року у справі «Гарнага проти України» та дозволить усунути відповідні недоліки чинного законодавства, що стали підставою для постановлення Європейським судом вказаного рішення.

Проект Закону зареєстровано за №2018.

Народні депутати розглянули проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо використання офшорних компаній Президентом України та іншими вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави №4704.

Проект доповів народний депутат Олег Ляшко.

За результатами голосування за основу та в цілому (108-за) проект постанови не набрав голосів і був відхилений.

Парламентарії не підтримали проекти постанов про скасування рішення Верховної Ради України від 19 травня 2016 року про прийняття в цілому проекту Постанови про перейменування міста Дніпропетровська Дніпропетровської області №3864-П і про скасування рішення Верховної Ради України від 19.05.2016 про прийняття за основу та в цілому проекту Постанови про перейменування окремих населених пунктів та районів №4085-П.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив ранкове засідання закритим, повідомляє Інформаційне управління РВ України.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулої доби на ворожі провокації українські підрозділи вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед наших підрозділів немає

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.