​Вечірнє засідання Верховної Ради України 1 листопада 2016 року

Головуючий на початку вечірнього засідання повідомив, що у ложі для гостей перебувають члени делегації міжпарламентської групи дружби «Бельгія-Україна» на чолі з керівником групи Ж.Дальманом.


Народні депутати продовжили розгляд питань порядку денного.

Парламентарії повторно розглянули Закон «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам» з пропозиціями Президента України і за результатами голосування відхилили Закон, підтримавши пропозицію Президента України.

За результатами повторного розгляду Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» №1076 з пропозиціями Президента України народні депутати не подолали вето Президента України на Закон і направили його на доопрацювання у головний комітет.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату)».

Законопроектом пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу України щодо перерозподілу частини рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату між державним бюджетом та місцевими бюджетами, а саме:

зменшення частки цієї рентної плати з 100% до 95% у складі доходів загального фонду державного бюджету;

включення 1,5% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до складу доходів загального фонду бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, міст Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад;

включення 1,5% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до складу доходів загального фонду бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів;

включення 2% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до складу доходів загального фонду бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів (із зарахуванням до бюджетів місцевого самоврядування за місцезнаходженням (місцем розташування) відповідних ділянок надр).

Законопроект зареєстровано за №3038.

Ухвалено Постанову «Про проведення парламентських слухань на тему: «Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі» (21 грудня 2016 року).

Документом, зокрема, передбачено провести 21 грудня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі».

Відповідний проект постанови зареєстровано за №5266.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо сприяння детінізації валютообмінних операцій».

Законопроектом пропонується скасувати збір з купівлі іноземної валюти в готівковій формі й пов’язані з його сплатою інші законодавчі положення;

виключити надходження від такого збору з доходів загального фонду Державного бюджету України;

надати право на здійснення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти без пред’явлення документу, що посвідчує особу.

Відповідні зміни передбачається внести до Бюджетного кодексу України, законів України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» пропонується:

Проект Закону зареєстровано за №4741.

За результатами розгляду у другому читанні відхилено проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання особливостей ліцензування господарської діяльності з надання фінансових послуг» №3739.

Головуючий закрив вечірнє засідання.

Фото з прямої трансляції на каналі РадаКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби на ворожі провокації українські підрозділи вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед наших підрозділів немає

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.