​Пленарне засідання Верховної Ради України 22 лютого 2017 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. Народні депутати виступили з заявами, оголошеннями, пропозиціями. Парламентарії розглянули питання ратифікації.


Прийнято Закон «Про ратифікацію Договору між Україною та Урядом Малайзії про взаємну правову допомогу в кримінальних справах».

Верховна Рада України ратифікувала Договір між Україною та Урядом Малайзії про взаємну правову допомогу в кримінальних справах, підписаний 4 cерпня 2016 року у м. Путраджая, який набирає чинності на тридцятий день після дати отримання останнього повідомлення про завершення внутрішніх процедур, передбачених національним законодавством кожної зі Сторін для набрання чинності цим Договором.

Проект Закону зареєстровано за №0128.

Прийнято Закон «Про ратифікацію Договору між Україною та Урядом Малайзії про видачу правопорушників».

Верховна Рада України ратифікувала Договір між Україною та Урядом Малайзії про видачу правопорушників, підписаний 4 серпня 2016 року у м. Путраджая, який набирає чинності на тридцятий день після дати отримання останнього повідомлення про завершення внутрішніх процедур, передбачених законодавством кожної зі Сторін для набрання ним чинності.

Проект Закону зареєстровано за №0129.

Прийнято Закон «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)».

Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)», вчинену 4 травня 2016 року в м. Брюсселі, яка набирає чинності з дати, коли Україна поінформує Комісію дипломатичними каналами про виконання своїх внутрішньодержавних процедур.

Проект Закону зареєстровано за №0130.

Прийнято Закон «Про приєднання до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат».

Верховна Рада України постановила приєднатися до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат, вчиненого 27 травня 2011 року в м. Братиславі, який набирає чинності для України на 90-й день після дати передачі на зберігання депозитарію документа України про приєднання.

Проект Закону зареєстровано за №0131.

Народні депутати відхилили проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року про прийняття в цілому Закону України «Про амністію у 2016 році» з урахуванням пропозицій Президента України №4255-П.

Народні депутати-представники націоналістичних партій та організацій виступили у Верховній Раді із заявою з вимогами до влади.

Прийнято Постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист».

Верховна Рада України схвалила Рекомендації парламентських слухань на тему: «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист» та доручила Кабінету Міністрів України до 1 квітня 2017 року поінформувати Верховну Раду України про стан реалізації цих Рекомендацій.

Проект Постанови зареєстровано за №5523.

За результатами голосування відхилено проект Постанови «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні» №5540.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулої доби на ворожі провокації українські підрозділи вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед наших підрозділів немає

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.