​Пленарне засідання Верховної Ради України 24 травня 2017 року

Народні депутати виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Парламентарії розглянули питання ратифікації.

Прийнято Закон «Про ратифікацію Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між Урядом України та Організацією Північноатлантичного Договору».

Верховна Рада України ратифікувала Адміністративні домовленості щодо охорони інформації з обмеженим доступом між Урядом України та Організацією Північноатлантичного Договору, вчинені 28 вересня 2016 року в м. Києві, які набирають чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішніх процедур, необхідних для набрання ними чинності.

Угода визначає терміни щодо інформації з обмеженим доступом, узгоджує еквівалентність грифів обмеження доступу Сторін, визначає компетентні органи безпеки, що відповідальні за імплементацію Адміністративних домовленостей, допуск та надання доступу до інформації з обмеженим доступом, вимоги до правил обміну, контролю та поводження з такою інформацією, порядок дій у разі порушення правил безпеки, що впливають на цю інформацію, процедурні та контрольні питання тощо.

Проект Закону зареєстровано за №0144.

Прийнято Постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Актуальні питання зовнішньої політики України».

Верховна Рада України схвалила Рекомендації парламентських слухань на тему: «Актуальні питання зовнішньої політики України».

У Рекомендаціях парламентських слухань, які відбулися 7 грудня 2016 року, систематизовані та враховані пропозиції народних депутатів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади, представників наукових установ та вищих навчальних закладів, громадських організації, які були висловлені на парламентських слуханнях на тему: «Актуальні питання зовнішньої політики України».

Проект Постанови зареєстровано за №6014.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до статті 16 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

Законопроектом пропонується доповнити частину 5 статті 16 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» новими абзацами, згідно з якими Міністерству закордонних справ та його представництвам надається право здійснювати реєстрацію паспортних документів приватних домашніх робітників співробітників дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав в Україні, а також осіб, що працюють за трудовим договором та не входять до складу персоналу дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав в Україні.

Проект Закону зареєстровано за №5509.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства)».

Законопроектом пропонується встановити кримінальну відповідальність за будь-яке сприяння особі у вчиненні нею самогубства чи спроби самогубства.

Проектом пропонується викласти частину першу статті 120 «Доведення до самогубства» Кримінального кодексу України у новій редакції, встановивши кримінальну відповідальність за «доведення особи до самогубства або до спроби самогубства, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, примусу до протиправних дій, систематичного приниження її людської гідності, підбурювання, в тому числі підкупу, обману, а також будь-якого сприяння вчиненню самогубства».

Проект Закону зареєстровано за №4088.

Перед народними депутатами виступає Генеральний прокурор України Юрій Луценко з інформацією про діяльність органів прокуратури.

Ю.Луценко поінформував про рік роботи на посаді Генерального прокурора.

Він зазначив, що головним його завданням було сформувати команду, яка зможе продемонструвати всій Україні, що тут панує закон і справедливість.

«Саме тому найбільшим своїм досягненням за рік роботи на посаді Генерального прокурора я вважаю завершення слідства і початок судового процесу над януковичем, який обвинувачується у державній зраді українському народу. І це лише перший крок. Саме колишній президент віктор янукович був символом зла і для Майдану, і для абсолютної більшості українців.

Тепер я, як Генеральний прокурор, доведу це в суді», - наголосив Ю.Луценко.

Генеральний прокурор спростував закиди громадських організацій про те, що у Генеральній прокуратурі немає антикорупційних справ.

Він повідомив, що проти януковича і його найближчого оточення є десятки проваджень по корупції. У ключових випадках вже закінчено досудове слідство проти януковича, Азарова, Арбузова, Колобова, Савицього, Клименка, Курченка та інших діячів і тепер питання за Печерським судом.

Ю.Луценко також повідомив, що сьогодні в Україні відбувається фінальна операція в рамка другої справи Клименка, яка стосується податкових майданчиків. За його словами, сьогодні зранку було проведено близько 500 обшуків, вже затримано і доставлено в Генеральну прокуратуру 22 колишніх керівників податкової системи, які нанесли збитків Україні на суму близько десяти мільярдів доларів.


Після завершення виступу Генеральний прокурор відповів на запитання народних депутатів.

У заключному слові Ю.Луценко сказав, що він «переживав за сьогоднішній день. Не тому, що боявся критики. Вона має місце». Він визнав, що існують певні помилки.

Ю.Луценко також сказав, що йому є чим гордитися за роботу його підлеглих.

Він подякував народним депутатам усіх фракцій, усім, хто написав йому десять тисяч депутатських звернень, всім, хто подзвонив, усім сотням, які приходили на прийом, усім, хто на ефірах називали всіма можливими і неможливим епітетами.

Ю.Луценко попросив народних депутатів поважати Генеральну прокуратуру як інституцію за конкретні досягнення. «Критикуйте, міняйте, вимагайте, але давайте в цій країні ставитися до державних інституцій як до своєї гордості. Ви мене призначили на цю посаду. Я працюю разом із вами заради спільних українських інтересів. Я дуже сподіваюся, що результатом сьогоднішнього дня буде не перетягування канату, а результатом буде подальша спільна робота на подолання корупції і злочинності в нашій славній країні. Разом ми це можемо зробити. Разом ми це зробимо», - наголосив Генеральний прокурор.

А.Парубій повідомив, що інформацію Генерального прокурора взято до відома.

Після цього головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналій «Рада»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Допит Стерненка в суді по справі щодо необхідної оборони. Автор опублікував відео його допиту в суді по справі щодо необхідної оборони

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.