Пленарне засідання Верховної Ради України 21 березня 2018 року
- Подробиці
- Опубліковано 21.03.2018 15:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1879
Голова Верховної Ради України А.Парубій, відкривши ранкове засідання, нагадав, що два тижні тому за ініціативи України голови парламентів України, Литви, Польщі, Молдови підписали спільний лист про недопустимість проекту «Північний потік-2», який є загрозою для енергетичної безпеки України. «Дуже важливо, що наш голос був почутий. І сьогодні представник Державного департаменту США заявив, що компанії, які беруть участь у будівництві газогону «Північний потік-2», можуть потрапити під санкції», - повідомив він.
А.Парубій зачитав заяву Держдепу, в якій висловлена підтримка Україні.
Головуючий надав слово народним депутатам, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.
Парламентарії розглянули питання ратифікації.
Народні депутати за повною процедурою розглянули проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення №0166.
За результатами голосування законопроект відхилено.
У пленарному засіданні оголошено перерву.
Після перерви народні депутати розглянули проект Постанови про заходи із посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб №2535а.
За результатами голосування проект Постанови не набрав голосів для прийняття.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закрила ранкове засідання.
За матеріалами Інформаційного управління ВР України
Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»
Також з цієї категорії...

Наталия Новак о принятии скандальных...
17 янв. 2014 г.

Пленарне засідання Верховної Ради України...
1 апр. 2014 г.

Пленарне засідання Верховної Ради України...
23 июл. 2014 г.
Набираючі популярність...

Поліція Києва спільно з СБУ...
6 мая 2025 г.

Викрав у співмешканки 300 тисяч...
11 мая 2025 г.
Черговий мирний розводняк
11 мая 2025 г.
Останні новини
13.05.2025 09:34
Катар подарил Трампу позолоченный «летающий дворец»13.05.2025 09:11
Збито 10 ворожих БпЛА13.05.2025 08:30
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі12.05.2025 08:43
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.05.2025 21:06
Черговий мирний розводнякПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 травня обговорили наступні теми:
Коментарі