​Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України 7 травня 2020 року

Для участі у засіданні зареєструвалося 317 народних депутатів. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання. Д.Разумков зазначив, що цієї суботи держава буде відзначати 75-річчя з дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.


«Багато років тому Україна і не лише Україна, зробила дуже багато для того, щоб у світі був мир, щоб ми могли збиратися у мирних містах нашої країни, щоб ми могли сьогодні бути українським парламентом», - сказав він.

Голова Верховної Ради також підкреслив: «Зараз у нас теж великі виклики і, як і тоді, ми повинні об’єднатися навколо ідей, принципів та розуміння, що саме від нас залежить майбутнє нашої держави».

Дмитро Разумков запропонував згадати всіх тих, хто віддав життя, здоров’я, кого, на жаль, сьогодні з нами немає, а також подякувати тим, хто сьогодні нагадує нам і може розповісти про ті страшні часи.

Народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих.

Д.Разумков повідомив, що позачергове пленарне засідання проводиться у зв’язку з вимогою 156 народних депутатів України та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України.

Головуючий повідомив, що до нього звернулися представники депутатських фракцій і груп з проханням надати їм можливість виступити.

Головуючий зазначив, що оскільки виступи від фракцій і груп не передбачені порядком денним позачергового засідання він поставить цю пропозицію на голосування.

324 голосами народні депутати підтримали пропозицію.

Представники депутатських фракцій і груп виступили з заявами, повідомленнями та пропозиціями.

Головуючий повідомив, що перелік питань, які пропонується розглянути, розданий народним депутатам.

Після закінчення виступів до розгляду оголошено проект Закону України про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров'я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 №3380.

334 голосами питання було включено до порядку денного третьої сесії.

Законопроект доповіла народний депутат Ольга Стефанишина.


Голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні прийняти законопроект за основу та в цілому.

Голова Комітету також поінформував про пропозиції Комітету до законопроекту для їх врахування.

В обговоренні законопроекту взяли участь представники депутатських фракцій і груп.

За результатами голосування законопроект 338 голосами було прийнято за основу та 336 голосами - в цілому з необхідними техніко-юридичними правками та з врахуванням пропозицій Комітету.

До порядку денного було включено проект Закону про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (щодо визначення розмірів обов'язкового державного страхування працівників державних і комунальних закладів охорони здоров'я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб) №3376 та альтернативні законопроекти за №№3376-1 і 3376-2.

Народні депутати наступним голосуванням підтримали пропозицію про визнання законопроекту невідкладним.

Законопроект №3376 доповів народний депутат Петро Порошенко.

Альтернативний законопроект №3376-1 доповів народний депутат Давид Арахамія. Він поінформував про відмінності проекту від попереднього і попросив підтримати саме його законопроект.

Альтернативний законопроект №3376-2 доповів народний депутат Олександр Качура.

Голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький доповів рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу та в цілому законопроект №3376-1 з урахуванням пропозицій, наданих у висновку Комітету.

Законопроект за результатами голосування було прийнято 337 голосами за основу та 340 голосами - в цілому з урахуванням пропозицій Комітету та необхідними техніко-юридичними правками.

Головуючий закрив позачергове пленарне засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото hromadske.radioКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Дарницький суд. Трансляція рішення судді Заставенко у справі «Медведчук проти Стуса». P.S. Рішення «іменем України» винесене

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.