Збито та подавлено 583 цілі противника
- Подробиці
- Опубліковано 20.09.2025 12:40
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 187
У ніч на 20 вересня (із 20.00 19 вересня) противник завдав комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування. Загалом, під час удару, радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 619 засобів повітряного нападу:
- 579 ударних БпЛА типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів із напрямків Курськ, Брянськ, Міллерово, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф;
- 8 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 із Єйська - рф, ТОТ Криму;
- 32 крилаті ракети Х-101 із повітряного простору Саратовської обл.- рф.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
У ході атаки противник застосував уже традиційну тактику – одночасний удар по визначених об’єктах великою кількістю ракет і БпЛА різних типів. Під час повітряного удару по крилатих ракетах противника ефективно відпрацювала тактична авіація, зокрема винищувачі F-16. Західна зброя вкотре доводить свою ефективність на полі бою. Дякуємо партнерам за уже надану допомогу і очікуємо на подальше посилення України в повітряному просторі як наземними системами ППО, так і авіаційною компонентою.
За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито та подавлено 583 повітряні цілі:
- 552 ворожі БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів;
- 2 балістичні ракети Іскандер-М/KN-23;
- 29 крилатих ракет Х-101.
Зафіксовано влучання балістичних, крилатих ракет та 23 ударних БпЛА на 10 локаціях, падіння збитих (уламки) на 10 локаціях.
Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!
Тримаймо небо!
Разом – до перемоги!
Командування Повітряних Сил
Інфографіка facebook.com/kpszsu
Також з цієї категорії...

Оперативна інформація станом на 06.00...
8 июн. 2022 г.

Загальні бойові втрати рашистів з...
6 нояб. 2022 г.

Загальні бойові втрати рашистів з...
5 апр. 2023 г.
Набираючі популярність...

росія як провідник милосердя, гуманізму...
19 сент. 2025 г.

СБУ викрила агентурну мережу фсб,...
19 сент. 2025 г.

«Поховав» матір, аби виманити гроші...
19 сент. 2025 г.
Останні новини
20.09.2025 12:40
Збито та подавлено 583 цілі противника20.09.2025 11:29
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі19.09.2025 21:23
росія як провідник милосердя, гуманізму та миролюбностіПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі