​Українська земля продовжує приймати ворогів: ще 870 москалів вирушили на «концерт кобзона»


За останню добу українська земля прийняла ще 870 російських загарбників, які прийшли зі зброєю в руках. Загальна кількість ліквідованого особового складу агресора з початку повномасштабного вторгнення впевнено наближається до позначки у 1 296 700 осіб, що свідчить про безпрецедентний рівень виснаження ворожої армії.

Бронетехніка противника продовжує перетворюватися на металобрухт завдяки професійним діям наших захисників. За минулий день ворог недорахувався 4 танків, загальна кількість яких сягнула 11 824 одиниці, а також втратив 4 бойові броньовані машини, що довело загальний показник втрат у цій категорії до 24 317 одиниць.

Справжній «чорний день» настав для російської артилерії, яка зазнала потужного удару від українських контрбатарейних підрозділів. Сили оборони знищили одразу 48 артилерійських систем та 1 реактивну систему залпового вогню, внаслідок чого загальні втрати гармат склали 39 049 одиниць, а РСЗВ — 1 708 одиниць.

Повітряний простір залишається зоною активного протистояння, де українська ППО та підрозділи РЕБ демонструють неймовірну ефективність. Було перехоплено та знищено 2 471 безпілотник оперативно-тактичного рівня, що є одним із найвищих показників за останній час і доводить загальну цифру збитих дронів до вражаючих 206 531 одиниці.

Логістика загарбників зазнала серйозних збитків на шляхах постачання, що суттєво ускладнює забезпечення їхніх передових позицій. Наші воїни спопелили 183 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн, збільшивши загальні втрати ворожого автопарку до 86 160 машин, що підриває здатність окупантів до маневру та підвезення боєприпасів.

Статистика по інших категоріях озброєння наразі залишається без змін, проте кожен такий день наближає остаточну поразку агресора. Військові нагадують, що всі дані є орієнтовними та постійно уточнюються в умовах високої інтенсивності бойових дій. Бий окупанта! Разом переможемо!

Генштаб ЗСУ

Інфографіка facebook.com/GeneralStaff.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 30 березня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.