​Свято Воскресіння Христового

«Шановні захисники та захисниці України!

Понад півтори тисячі днів і ночей весь український народ протистоїть повномасштабній російській навалі. Понад півтори тисячі днів і ночей агресор обстрілює українські міста і села.

За ці роки мільйони українців навчилися жити в умовах війни та постійної небезпеки. І навчилися особливо цінувати святкові ранки, дні й вечори.

Сьогодні ми відзначаємо Великдень – найбільше християнське свято. І я хочу привітати та подякувати насамперед тим, хто зустрічає це свято не в сімейному колі, а на фронті – відбиваючи російські атаки. Не за родинним столом, а на бойову чергуванні. З молитвою не у храмі, а в бліндажі чи окопі.

Великдень – це свято, яке народилося не в голосному тріумфі, а в тиші після втрати. У тиші, яку дуже добре розуміє будь-який український воїн.

Христове воскресіння – це про перемогу життя над смертю. Так само наші захисники та захисниці день у день виборюють для українського народу право на вільне та гідне життя. Де майорить український прапор – там є свобода, надія та віра в завтрашній день, а де ступив російський чобіт – лише морок і розруха.

Силою свого духу оборонці України щодня творять диво мужності і самопожертви. Завдяки своїм кращим синам і донькам Україна живе, бореться й обов’язково переможе.

Згадаймо у своїх молитвах тисячі захисників і захисниць України, які віддали за свободу народу найцінніше – свої життя.

Дорогі побратими і посестри по зброї!

Нехай Великдень наповнить ваші серця світлом, додасть наснаги та віри у перемогу над темрявою.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Слава Україні!» - Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал
Олександр Сирський

Фото facebook.com/GeneralStaff.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 11 квітня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.