Влада Криму захопила приватної власності більш ніж на $1 млрд – для «підтримання життєдіяльності»
- Подробиці
- Опубліковано 12.01.2015 22:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6645
Кримська влада конфіскувала на півострові нерухомості та інших активів на суму, яка перевищує $1 млрд, мотивуючи це «необхідністю для підтримання життєдіяльності». Такі дані наводить впливове американське видання The New York Times у публікації «Захоплені активи в Криму – від верфі до кіностудії«, передає Укрінформ.
«З того часу, як Росія анексувала чорноморській півострів 10 місяців тому, у власників відібрали нерухомості та іншого майна на суму понад $1 млрд, як оцінюють це самі власники та їхні адвокати», - зазначає газета.
Активи включають в себе банки, готелі, суднобудівні заводи, ферми, заправні станції, великі пекарні, життєво важливе молочне виробництво та навіть територію Ялтинської кіностудії, яка «50 років тому перетворювала цей пошарпаний нині морський курорт у Голлівуд Радянського Союзу».
Кримська влада також вилучала майно у олігархів, яких звинувачувала у фінансуванні війни проти проросійських сепаратистів на південному сході України.
Видання уточнює, що кримський парламент дав зелене світло всеосяжній конфіскації ще в серпні, коли наділив місцевий уряд правом забирати майно з метою «підтримання життєдіяльності» – в настільки невизначеній концепції, що адвокати навіть подали в суд на уряд.
Закон також встановлює, що уряд виплачуватиме компенсацію, зазначає NYT.
«Втім влада Криму відмовляється характеризувати свої дії як конфіскація, декларуючи ці дії на рівні вищих посадових осіб, включаючи прем'єр-міністра, як націоналізація», - пише видання.
Також з цієї категорії...

Для крымчан: «прелести», которые вы...
19 мар. 2014 г.

В Ялте «доработали» еще одного...
12 сент. 2015 г.

Генасамблея ООН підтримала проект резолюції...
19 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

Чи готова Європа до створення...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 мая 2025 г.

1040 москалів подохло минулої доби...
19 мая 2025 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі
Хотелось бы,чтобы правительство Крыма проиграло все суды в этой связи,потому что никакой компенсации за своеобразное "воровство" никому не видать.