Під час антитерористичних навчань окупанти клали керчан на землю обличчям униз
- Подробиці
- Опубліковано 24.04.2016 11:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2013
Вчора в Керчі під час проведення антитерористичної операції співробітники спецслужб, з автоматами в руках, хапали людей різного віку, в тому числі літніх жінок і чоловіків, дітей, усіх, хто випадково опинився в зоні проведення навчань, без церемоній клали на землю обличчям униз. На деяких надягали наручники. Про це повідомляє сайт Kerch.com.ru.
Журналістам забороняли знімати проведення операції.
Керчанка поскаржилася журналістам, що вона недавно поламала руку і їй зняли гіпс. Вона попередила про це людей з автоматами, які її схопили, але вони її не стали слухати і поклали на землю.
«У ході навчань правоохоронці затримували без розбору всіх городян, хто волею випадку опинився в оточеному периметрі. Причому, робилося це без церемоній: людей укладали на землю обличчям вниз. Серед тих, що пролежали на землі були журналісти керченського телебачення, жінка з дитиною, дідусь і жінка у віці, яка нещодавно поламала руку і тільки що зняла гіпс. Люди відчули сильний стрес. Пенсіонерка взагалі перестала розуміти, де вона знаходиться і куди йшла », - пише видання.
Також з цієї категорії...

Наглядный «памятник» россии в Крыму
13 февр. 2017 г.

Юлия Самойлова опять нарушила украинские...
10 мая 2017 г.

Крым: апокалипсис маленького Песчаного
3 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...

Чи готова Європа до створення...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 мая 2025 г.

1040 москалів подохло минулої доби...
19 мая 2025 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі