МЗС України вимагає звільнити кримськотатарського активіста
- Подробиці
- Опубліковано 22.08.2016 13:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2099
Міністерство закордонних справ України стурбоване станом здоров'я заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова і вимагає його негайного звільнення.
Про це написала в своєму Twitter-акаунті прес-секретар українського зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца. «Стан здоров'я Умерова важкий. Вимагаємо від окупаційної влади припинити знущання, каральні методи і звільнити Умерова», - написала Беца.
Нагадаємо, що Умерова звинуватили в сепаратизмі після того, як в інтерв'ю телеканалу ATR він заявив, що Крим - не Росія, а окупована територія, і його треба повернути Україні. Його затримали 12 травня і обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
На засіданні суду в Сімферополі 11 серпня Умерову стало зле, у нього підвищився тиск і він був госпіталізований. У клініці він пробув до 18 серпня, звідки його силою доставили в клінічну психіатричну лікарню Сімферополя.
Його дочка Айше Умерова повідомила, що батькові не дають потрібних ліків і обмежують відвідування.
Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров також заявив про критичний стан здоров'я свого заступника Ільмі Умерова. «Життя Умерова може обірватися в будь-який момент», - попередив Чубаров.
Також з цієї категорії...

В Стамбуле протестовали против аннексии...
27 февр. 2016 г.

Прокуратура АР Крим скерувала до...
6 мар. 2019 г.

Крым без Украины продолжает стремительно...
23 мая 2020 г.
Набираючі популярність...

У Києві викрили псевдо-мольфара, який...
14 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
15 окт. 2025 г.

1070 москалів подохло минулої доби...
15 окт. 2025 г.
Останні новини
15.10.2025 12:10
Банка з політичними павуками15.10.2025 10:22
Збито та подавлено 86 ворожих БпЛА15.10.2025 10:16
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 14 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі