Брудні технології: проти партії Кличка створили фіктивний передвиборний штаб

klichko tehnologii

 
«УДАР» останнім з політичних сил стартував з рекламною кампанією, оскільки в партії переконані, що політика повинна будуватися не на рекламних роликах і бордах, а, в першу чергу, на постійному прямому спілкуванні з виборцем. Про це явив лідер «УДАРу» Віталій Кличко в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».


«Ми робимо акцент на прямому спілкуванні з виборцем. Навесні та влітку я об'їхав половину України, у вересні стартує мій всеукраїнський виборчий тур, – зауважив Кличко. – Політика повинна будуватися не на рекламних роликах і бордах, а в першу чергу на постійному спілкуванні з виборцем. Через ТБ і борди потреби і проблеми громадян не дізнаєшся, тому тільки особисті зустрічі і особистий контакт важливі для партії, налаштованої серйозно працювати над змінами в країні».

За словами Кличка, усі мажоритарники, які йтимуть від «УДАРу», мають дійти до кожного будинку в своєму окрузі, достукатися до кожного виборця. «Усі члени списку також зобов'язані провести якомога більше особистих зустрічей з виборцями, безпосередньо відповісти на усі питання про партію, програму, ідеологію», – сказав Кличко в інтерв’ю.

Політик також зауважив, що не збирається витрачати жодної копійки на чорний PR проти опонентів: «Я знаю, що і книгу про мене до виборів пишуть, намагаючись обчорнити репутацію, і статті про нас розміщують, і фальшиві газети видають, і листівки розкидають до кожного мого приїзду в регіони, псують борди. У Броварах навіть створили фіктивний передвиборний штаб партії – рейтинг нашого кандидата там не дає спати спокійно ні владі, ні колегам по опозиції».

Кличко зауважив, що в партії збирають усю цю інформацію, і щойно стартує виборча кампанія, звернуться до Центральної виборчої комісії. «Вже сьогодні створюються нерівні умови для учасників передвиборчої гонки. Опозиції під будь-яким приводом забороняють давати свою рекламу, тоді як уся країна завішана агітацією відомих політичних сил, які я не стану називати – ви самі все бачите», – зауважив лідер «УДАРу».

Кличко наголосив, що не звик до підкилимних інтриг і чорних методів боротьби в спорті, і не збирається застосовувати їх в політиці.



Коментарі

  +1 #1 Aлексей 25 июл. 2012 г., 17:25:22
Буду голосовать за Удар.Больше ни кому не верю.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.