«УДАР» приєднався до позову «Батьківщини» до ЦВК щодо оскарження відмови у реєстрації Тимошенко і Луценко
- Подробиці
- Опубліковано 11.08.2012 12:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1978
Головний юрист «УДАРу» зауважив, що 9 серпня 2012 року до Київського апеляційного адміністративного суду Всеукраїнським об’єднанням «Батьківщина» подано адміністративний позов до Центральної виборчої комісії щодо оскарження відмови у реєстрації кандидатами у народні депутати України на чергових виборах 28 жовтня 2012 року Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, висунутих у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та включених до виборчого списку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Партія «УДАР» в особі її представника у ЦВК Валерія Карпунцова подала заяву про залучення до участі в зазначеній справі в якості третьої особи на стороні позивача – ВО «Батьківщина». «Наша політична сила виступає проти звуження виборчих прав політичних в’язнів Тимошенко й Луценка. Ми вважаємо, що Центральна виборча комісія не має права обмежувати їхні права на реєстрацію кандидатами у народні депутати України», – наголосив керівник юридичного департаменту «УДАРу».
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.04.2026 11:23
Збито та подавлено 189 ворожих БпЛА22.04.2026 11:13
1140 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 20 квітня


Коментарі