Кличко став на захист Гурвіца
- Подробиці
- Опубліковано 22.05.2014 07:56
- 
        Автор: Конфликты и законы        Конфлікти і закони  
- Переглядів: 4087
 
 «Я поїхав підтримати Едуарда Гурвіца, проти якого розгорнули нищівну кампанію, бо він - кандидат в мери Одеси. Ті недолугі звинувачення на адресу Гурвіца і обласного штабу партії щодо нібито причетності до подій 2 травня - це політичне кілерство, яке не має жодного відношення до об'єктивного розслідування, - підкреслив Кличко. - Особливо обурює, що до розповсюдження неправдивої інформації і маніпуляцій причетне МВС, яке мало б забезпечувати правопорядок, боротися з бандитами, а не прикривати їх, коли вони б'ють і стріляють в мирних громадян, як це було 2 травня в Одесі. Одне хочу сказати: брудна кампанія проти «УДАРу» переходить усі межі. І я переконаний, що наклепники мають відповідати в суді», - наголосив Віталій Кличко.
 
 Він зазначив, що в столиці теж розповсюджують «чорнуху» проти нього як кандидата в мери та проти партії «УДАР». «Роздають від імені партії якісь сертифікати нібито на винагороду, розповсюджують брехню, псують бігборди. Це МВС ніяк не хоче прокоментувати замість того, щоб брати участь в політичних ігрищах? Виходить так, що янукович в бігах, а справу його наслідують інші політики, які прийшли до влади», - підкреслив Кличко.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 30 жовтня обговорили наступні теми:

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
            
Коментарі