На Львівщині в Городоцькому районі впіймали розповсюджувачів «чорної агітації»
- Подробиці
- Опубліковано 26.10.2014 16:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4913
«Ми неодноразово попереджали громадськість щодо того, що одна з політичних сил готує провокації у Львівській області під час виборів. Ми вказували, на яких округах. Ми навіть називали конкретно цю політичну силу», - наголосив Адамик.
За його словами, сьогодні вранці правоохоронці разом з довіреною особою кандидата в депутати по виборчому округу № 120 впіймали на гарячому 5 осіб, які роздавали брудну агітацію. «По перше – це порушення заборони на агітацію. По друге – це чорна, брудна агітація без жодного слова правди, без вихідних даних. Люди, які розповсюджували це, зараз знаходяться в Городоцькому райвідділі міліції, дають свідчення. Ми однозначно з’ясуємо замовника цієї «чорнухи» і повідомимо громадськість», - сказав він.
За словами Петра Адамика, крім того, в ніч з п’ятниці на суботу у 118-му окрузі було затримано підлітків, які роздавали агітки з компрометуючою інформацію на кандидата від «Блоку Петра Порошенка».
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
06.12.2025 10:15
Збито та подавлено 80 ворожих БпЛА06.12.2025 10:07
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 6 грудня


Коментарі