Ситуація в зоні АТО, ранок. За минулу добу російські окупаційні війська 88 разів порушили режим тиші
- Подробиці
- Опубліковано 27.08.2016 06:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1190
Ситуація в зоні АТО, ранок. За минулу добу російські окупаційні війська 88 разів порушили режим тиші
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 06.00 27 серпня 2016 року:
За минулу добу в районі проведення антитерористичної операції російські окупаційні війська 88 разів порушили режим тиші.
Найбільшу кількість, а саме 37 обстрілів, зафіксовано на Донецькому напрямку. Тут збройні провокації не припинялись по всій лінії розмежування - від північних околиць Красногорівки до Троїцького противник вів обстріли з мінометів, гранатометів різних систем та кулеметів великих калібрів. По позиціях у Зайцевому та Пісках ворог застосував важку артилерію калібру 122 мм. Авдіївка знову була розстріляна з танків, на цей раз супротивник використав в цьому районі понад шість десятків снарядів. Поблизу укріплень у Зайцевому, Новгородському та Луганському зафіксовано активність ворожих бойових машин піхоти.
Не припиняють російські окупанти збройні провокації й на Маріупольському напрямку, за добу тут зафіксовано 31 випадок порушення ними режиму припинення вогню. По позиціях в Красногорівці супротивник випустив з півсотні мін різного калібру, обстрілював їх також з великокаліберних кулеметів, пізніше застосував БМП та самохідні артилерійські установки калібру 152 мм. Вогонь із мінометів калібру 120 мм ворог вів у Тарамчуку, Широкиному та Лебединському. У Водяному, Гнутовому та Новотроїцькому противник використав 82 мм калібр мінометів, а у Березовому, Мар’їнці та Широкиному ще й різних систем гранатомети та великокаліберні кулемети. У Мар’їнці, до того ж, зафіксовано снайперський вогонь.
На Луганському напрямку доба розпочалася з масованого артилерійського удару по Кримському, тут ворог випустив понад півсотні снарядів 122 мм калібру, ввечері провів ще один обстріл двома десятками снарядів того ж калібру та застосував міномети. Новозванівку, Попасне, Станицю Луганську противник обстрілював з гранатометів та великокаліберних кулеметів, у Золотому теж відкривав кулеметний вогонь. По укріпленнях у Станиці Луганській супротивник до того ж застосував міномети 82 мм калібру та задіяв бойові машини піхоти.
Набираючі популярність...

Трамп висунув ультиматум союзникам НАТО:...
13 сент. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі