Залізниця у Києві забита вагонами з вугіллям з ЛДНР та РФ - видеофакт
- Подробиці
- Опубліковано 16.01.2021 20:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2546
Вугілля йде на Дарницьку ТЕЦ. Згідно інформації з відкритих джерел, її власник Анатолій Шкрібляк вже кілька років закуповує вугілля в бойовиків ЛДНР
«Викиди від спаленого вугілля забруднюють повітря. А токсична зола викидається на золовідвал у Дарницькому районі поруч з будинками. Варто було б взагалі відмовитися від спалення вугілля у Києві. Але ділкам вигідні ці схеми. Тому кияни дихають отруєним повітрям», - пише на своїй Twitter-сторінці журналіст Денис Казанський.
Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 червня


Коментарі