Учора російсько-окупаційні війська десять разів порушили режим припинення вогню
- Подробиці
- Опубліковано 26.02.2021 14:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2306
Найчастіше російсько-окупаційні війська гатили по наших захисниках в районі Жолобка, Славного та Пісків. Бойових втрат серед наших бійців немає
Зведення прес-служби Міністерства оборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил за минулу добу та станом на сьогодні, 26 лютого.
Учора, 25 лютого, було зафіксовано десять випадків порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ, зокрема — із важкого озброєння.
Так, ворог вів прицільний вогонь, використовуючи міномети 82-го калібру та великокаліберні кулемети неподалік населеного пункту Лебединське.
Найчастіше російсько-окупаційні війська відкривали вогонь у бік військових Об’єднаних сил в районі Жолобка, Славного та Пісків. На цих напрямках противник відкривав вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Неподалік Павлополя ворог вів прицільний вогонь з автоматичних станкових та ручних протитанкових гранатометів, а також — стрілецької зброї.
У передмісті Луганського збройні формування російської федерації провокували військових Об’єднаних сил неприцільними пострілами з ручного протитанкового, а біля Шумів — станкового протитанкового гранатометів.
Метою провокацій окупантів минулої доби було створення осередків напруження вздовж всієї лінії розмежування та дискредитація ЗС України безпідставними звинуваченнями у порушенні режиму припинення вогню. Для цього окупанти традиційно використовували маніпуляції з введенням режиму тиші.
Для блокування вільного перетину громадянами КПВВ «Оленівка-Новотроїцьке», напередодні його відкриття російсько-окупаційними військами, противник вдався до відвертих вогневих та інформаційних провокацій в районі Оленівки.
Про всі факти порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань російської федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.
Від початку поточної доби, 26 лютого, станом на 12 годину було зафіксовано два випадки порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. Так, поблизу населеного пункту Піски противник відкривав вогонь у бік наших позицій зі стрілецької зброї.
Бойових втрат серед наших воїнів немає.
За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування збройних сил російської федерації продовжує нарощувати інтенсивність заходів бойової підготовки оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.
Так, у з’єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів триває етап злагодження підрозділів у складі рот і батарей.
З підрозділами на полігонах проводяться заняття з виконанням стрільб зі стрілецької зброї, озброєння танків і бойових машин, артилерійських систем і мінометів.
У ході занять з тактичної підготовки особливу увагу окупанти приділяють питанню взаємодії мотострілецьких, танкових, артилерійських (мінометних) та зенітно-ракетних підрозділів під час дій як в обороні, так і в наступі.
Набираючі популярність...

Есе, навіяне могилою Януковича
14 окт. 2012 г.

Трамп викликає Національну гвардію, торгові...
9 июн. 2025 г.

Польські пенсіонери безперебійно отримують пенсію...
9 июн. 2025 г.
Останні новини
09.06.2025 21:09
В Ізраїлі вимагають розкрити подробиці про здоров'я Нетаньяху09.06.2025 17:27
Знешкоджено 479 засобів повітряного нападу!09.06.2025 10:14
970 кацапів подохло минулої доби на українській землі07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий 24 Каналу Ігор Гаврищак з полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 9 червня обговорив наступні теми:
Коментарі