Сильвіо Берлусконі підозрюють у фальсифікації свідчень
- Подробиці
- Опубліковано 17.10.2013 18:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6846
Прокуратура Італії підозрює Сильвіо Берлусконі і його адвокатів у фальсифікації свідчень у "справі Рубі". У зв'язку з цим прокуратура до кінця року має намір відкрити нове розслідування щодо екс-прем'єра і юристів, що представляють інтереси політика на даному процесі. Про це сьогодні повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на джерела в прокуратурі.
У "справі Рубі" Берлусконі звинувачується у використанні послуг неповнолітніх повій і зловживанні службовим становищем для приховування цього злочину. Необхідність нового розслідування викликана різночитаннями в показах свідків.
"Юридичний парадокс " полягає в тому, що є людина, обвинувачена у вчиненні злочину, але відсутні потерпілі. Така ситуація склалася через те, що всі дівчата, викликані захистом Берлусконі в якості свідків, заперечували факт сексуальних відносин з обвинуваченим за грошову винагороду. Однак під час прослуханих телефонних розмов дівчат мова йшла саме про це.
Суд першої інстанції засудив Берлусконі до семи років в'язниці і довічної заборони на керівну діяльність на держпосадах. Цей вирок буде оскаржуватися в апеляційній інстанції.
Політик був звинувачений у використанні послуг неповнолітніх повій і зловживанні службовим становищем для приховування цього злочину після того, як у травні 2010 він особисто зателефонував в поліцейський відділок Мілана і розпорядився відпустити затриману за крадіжку марокканку Каріму ель-Маруг на прізвисько Рубі. У результаті слідчі розкрили нібито організовану на особистій віллі Берлусконі в Аркоре мережу повій. За звинуваченнями в сутенерстві терміни від п'яти до семи років у суді першої інстанції отримали наближені до політика : колишній телеведучий Еміліо Феде, імпресаріо Леле Мора і регіональний радник партії "Народ свободи", в минулому зубний технік-косметолог Берлусконі Ніколь Мінетті, повідомляє ІТАР-ТАСС.
Також з цієї категорії...

В Новом Орлеане арестован актер...
17 апр. 2011 г.

Мадонна может проиграть суд на...
28 апр. 2011 г.

Ходорковский попал в колонию со...
27 июн. 2011 г.
Набираючі популярність...

Чи готова Європа до створення...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 мая 2025 г.

1040 москалів подохло минулої доби...
19 мая 2025 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі