Джонні Депп відкупився від судового позову
- Подробиці
- Опубліковано 09.01.2014 22:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 167165
Джонні Депп вирішив не вплутуватися в судові позови. Він вважав за краще відкупитися від жінки, яка звинуватила актора і його охоронців у нападі.
Інцидент стався ще в 2011 році на концерті Іггі Попа. Якась Робін Еккерт, що сиділа поруч з Джонні, під час однієї з пісень схопилася і почала танцювати. Вона виявилася занадто близько до свого зоряного сусіда, що, зрозуміло, не сподобалося його охороні. Всі подробиці інциденту, на жаль, невідомі, проте Робін подала на Деппа і його охоронців до суду.
Джонні не став доводити свою невинність. Він погодився виплатити постраждалій все, що вона вимагала. Ймовірно, актор і справді відчуває за собою деяку провину через те, що сталося, повідомляє popcornnews.ru.
Також з цієї категорії...

У Линдси Лохан опять неприятности...
15 мар. 2012 г.

Дженнифер Лопес и Марк Энтони...
1 мая 2012 г.

Линдси Лохан попросила в Твиттере...
20 мар. 2013 г.
Набираючі популярність...

Трампа не влаштовує пропозиція путіна...
28 апр. 2025 г.

Біглий янукович отримав другий вирок...
28 апр. 2025 г.

Заробляв на переправленні військовозобов’язаних: столичні...
28 апр. 2025 г.
Останні новини
28.04.2025 21:59
Біглий янукович отримав другий вирок в українському суді28.04.2025 20:26
Як українці годують чиновницьку касту: цифри, які шокуютьВедуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни
Коментарі