США включили угруповання Мухаммада Джамаля до списку терористів

dgamal

 
Уряд Сполучених Штатів вніс діюче на Синайському півострові угруповання Мухаммада Джамаля в список зарубіжних терористичних організацій. Як повідомила сьогодні прес-служба держдепартаменту США, сам ватажок підрозділу оголошений терористом.

За даними зовнішньополітичного відомства, прийняте рішення означає, що американським громадянам відтепер забороняється надавати матеріальну підтримку або передавати ресурси членам угруповання. Крім того, будь-які активи екстремістів у разі виявлення під юрисдикцією США підлягають арешту.

Відповідно до наведеної американським держдепартаментом інформації, угруповання Джамаля було створено в 2011 році. Воно "започаткувало співпрацю з організацією "Аль-Каїда"в країнах ісламського Магріба", яка раніше була також включена до "чорного списку" США.

Сам Мухаммад Джамаль вважається одним з організаторів нападу на американське консульство в Бенгазі у вересні минулого року, в результаті якого загинули чотири людини, включаючи посла, повідомляє ІТАР-ТАСС.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.