Заступник Секретаря РНБО заявляє, що Росія програла інформаційну війну у світі
- Подробиці
- Опубліковано 12.03.2014 22:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2368
«Росія програла інформаційну війну. Треба це визнати. Вона програла на міжнародному рівні, вона не досягла жодних результатів. Вся ця картинка про небезпечних бандерівців не працює навіть в Донецьку і Луганську», - зауважила В. Сюмар.
Заступник Секретаря РНБО України також додала, що в Криму налаштувати місцеве населення проти нової української влади у Києві вдалося лише під тиском російських військових. У той же час українські ЗМІ не були пристосовані до ведення інформаційних воїн на відміну від російських.
«Все це (пропагандистські медійні ресурси Росії) машина з величезними газовими грошима, яких в Україні немає, з десятилітнім досвідом побудови кращими фахівцями ФСБ повної монополізації інформаційного простору. Там (в РФ) вже немає незалежних каналів, там вони всі представляють один концерн», - переконана В. Сюмар.
Вона також зауважила, що більшість російських каналів порушують європейську конвенцію про транснаціональне телебачення, тому що активно пропагують насильство, закликають до міжнаціональної ворожнечі і займаються пропагандою війни. В. Сюмар повідомила, що росіяни досі цю конвенцію не ратифікували і добровільно відмовляються бути повноправною стороною цього міжнародного документа.
Заступник Секретаря РНБО України також поінформувала про те, що на сьогоднішній Раді безпеки консультується з такими експертами в галузі оборони та інформаційних воєн, як Євген Марчук, Володимир Горбулін, Олександр Литвиненко, а також з бізнес-фахівцями з корпоративних воєн, які розробляють агітаційні матеріали.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.11.2025 10:52
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА17.11.2025 10:45
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі
ВНИМАНИЕ , СЛАВЯНСКИЕ НАРОДЫ !
СЕЙЧАС НА МАЙДАНЕ НАЧАЛОСЬ ВОЗРОЖДЕНИЕ КИЕВСКОЙ РУСИ .
АЗИАТСКАЯ ОРДА В ВИДЕ КРЕМЛЕВСКОГО ФАШИЗМА ХОЧЕТ ОПЯТЬ ПОРАБОТИТЬ СЛАВЯН .
НАРОДЫ БЕЛАРУСИ И РОССИИ , ВСТАВАЙТЕ С КОЛЕН ! ВЫ НЕ РАБЫ ! ОТ ВАС ЗАВИСИТ БУДУЩЕ ВАШЕ , ВАШИХ ДЕТЕЙ И ВНУКОВ .