Обама підпише законопроект про військову допомогу Україні до кінця тижня
- Подробиці
- Опубліковано 16.12.2014 21:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2596
«Президент має намір підписати законопроект, схвалений Конгресом», - підкреслив прес-секретар.
11 грудня Сенат США схвалив законопроект «Про підтримку свободи в Україні», в якому йдеться про розширення військової підтримки України - надання протитанкового та іншого озброєння, антиартилерійских радарів, безпілотних літальних апаратів та іншого військового обладнання. Сенатори погодили витрати держбюджету на ці статті: $ 100 млн на 2015 фінансовий рік і по $ 125 млн на 2016 і 2017 роки.
Також в палаті представників США в четвер увечері прийняли до розгляду проект закону 5859 - про введення санкцій стосовно Російської Федерації, щоб забезпечити додаткову допомогу Україні.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.12.2025 09:37
Збито та подавлено 106 ворожих БпЛА25.12.2025 09:31
860 москалів поохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 24 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі