Росія розбомбила гумконвой в Сирії
- Подробиці
- Опубліковано 25.11.2015 21:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2108
Російські ВПС завдали потужного ракетно-бомбового удару по мирній колоні вантажівок в Сирії неподалік від кордону з Туреччиною. В автомобілях знаходився виключно гуманітарний вантаж - продукти харчування, одяг та товари першої необхідності. Конвой з гуманітарною допомогою слідував в місцевий табір біженців, які втекли від російських бомбардувань в інших регіонах, повідомляє турецьке видання Сumhuriyet Gazetesi.
За словами водіїв і супроводжуючих, які вижили, всього в колоні було 20 вантажівок. Табір біженців, в який вони прямували, знаходився в сирійському місті Аазаз в 5 кілометрах від кордону з Туреччиною. Доставка гуманітарної допомоги сирійським біженцям була організована міжнародною благодійною організацією Humanitarian Relief Foundation зі штаб-квартирою в Туреччині.
В результаті нападу російських ВПС загинули 7 людей - всі вони водії гуманітарних вантажівок. Ще 10 отримали серйозні поранення. Варто відзначити, що ніяких терористів так званої «Ісламської держави» в цьому регіоні Сирії немає і - ці території контролюються сирійськими туркменами, які компактно проживають там. Вони виступають проти диктаторського режиму сирійського президента Башара Асада, на прохання якого російські ВПС і бомблять мирні міста і колони з продовольством.
Також з цієї категорії...

Президента Чехии обвинили в государственной...
4 мар. 2013 г.

Вместо «Мистралей» в Россию Франция...
26 нояб. 2014 г.

Туреччина пригрозила задіяти правила застосування...
5 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

В Одесі обурені українці штурмують...
26 окт. 2024 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.
Останні новини
07.10.2025 12:01
Збито та подавлено 88 ворожих БпЛА07.10.2025 11:54
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі06.10.2025 11:29
Збито та подавлено 83 цілі противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі