На Apple подали в суд за несовершенную голосовую помощницу

Фото abcnews.go.comАмериканец Франк Фацио подал в суд на Apple за вводящую в заблуждение рекламу голосового помощника Siri.

В ноябре Фацио купил iPhone 4S и остался недоволен Siri, которая, по словам его адвоката Роббинса Геллера (Robbins Geller), либо не понимала вопрос, который задавал истец, либо после продолжительного ожидания отвечала на него неправильно.

В иске, в котором Фацио требует материальной компенсации за убытки, утверждается, что программа «находится, в лучшем случае, в стадии разработки». Представители Apple отказались комментировать иск.

Когда журналисты The Wall Street Journal спросили у Siri, действительно ли ее разработчики преувеличили ее ценность, то они получили ответ «Мы говорим о тебе, а не обо мне». По неподтвержденным данным, виртуальная помощница Siri, появившаяся в iPhone 4S, скоро освоит русский язык, так что российские пользователи тоже смогут задать виртуальной девушке интересующие их вопросы и проверить эффективность ее работы, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.