НАТО розмістить «Патріоти» в країнах Балтії. Фінляндія почала збиратися в Альянс
- Подробиці
- Опубліковано 29.05.2016 07:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1423
Недостатній рівень протиповітряної оборони робить Балтійський регіон беззахисним проти можливого раптового нападу з боку Росії. Про це заявив командувач Силами оборони Естонії Рихо Террас, повідомляє kavkazcenter.com, передають «Конфлікти і закони».
«Ми повинні бути готові, і нам потрібно дивитися, що має бути зроблено. Поведінка Росії - непередбачувана. Якщо у неї є можливість щось урвати, вона і в вікно влізе», - заявив Рихо Террас.
На його думку, альянсу необхідно збільшити чисельність розміщених в регіоні ВВС і сформувати батареї комплексів «Патріот».
«Для наших можливостей самооборони дуже важливо, щоб у нас були сили протиповітряної оборони « Патріот», - підкреслив командувач.
Тим часом Фінляндія всерйоз почала збиратися в НАТО. Коаліційна партія намагається прискорити вступ Фінляндії в Альянс. Правління партії заявило, що Фінляндії слід подати заявку на вступ до Північноатлантичного альянсу «в найближчі роки». Раніше представники партії не уточнювали, коли саме Фінляндії варто зробити цей крок.
Голова оборонної комісії парламенту Ілкка Канерва заявив, що між Коаліційною партією і президентом Саулі Нііністьо немає ніяких розбіжності з приводу НАТО.
Раніше президент Фінляндії заявив, що уряд повинен визначитися щодо необхідності приєднання до НАТО, а потім в Фінляндії буде проведено референдум з даного питання.
Також з цієї категорії...

Парламент Ирана займется расследованием смерти...
11 нояб. 2012 г.

В Пакистане взорвали светскую школу
13 апр. 2013 г.

Прихильники Асада продовжують обстріли сирійського...
27 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

Ізраїльська армія оголосила про початок...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 мая 2025 г.

1130 кацапів подохло минулої доби...
18 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі