Режим Асада знайшов новий спосіб знищувати жителів Алеппо
- Подробиці
- Опубліковано 02.12.2016 16:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1545
Режим Башара Асада і його прихильники з 15 листопада продовжують скидати бомби і обстрілювати підконтрольні опозиції райони на сході Алеппо, повідомив турецькому інформаційному агентству Анадолу глава Управління цивільної оборони Алеппо Аммар Ессаламо.
«У місті залишаються сотні тисяч мирних жителів, які рятуються від атак режиму Асада в різних районах Алеппо. Сьогодні ми когось рятуємо, а завтра ця людина може загинути», - зазначив Ессаламо.
За його словами, в місті знищено вишки зв'язку та телефонні лінії. Зв'язок підтримується тільки через слабкий інтернет, сказав глава управління.
«В Алеппо спостерігається жахлива за масштабами катастрофа. У результаті ракетно-мінометного обстрілу знищено будинки та лікарні, два центри цивільної оборони. Все наше обладнання вийшло з ладу. Режим Асада знайшов новий спосіб знищувати людей. Тепер населення залишають без води і електрики. І вина за це лежить не тільки на режимі Асада, але і Ірані, росії, міжнародній спільноті», - сказав Ессаламо.
В результаті постійних бомбардувань в місті зруйновані всі лікарні, закрилося більшість пекарень.
Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомляла, що на сході Алеппо, де проживають 250 тисяч осіб, не залишилося жодної лікарні.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Американские кадровики требуют от претендентов...
28 мар. 2012 г.

В России контроль за реестром...
11 авг. 2012 г.

Против бывшего члена Политбюро ЦК...
26 окт. 2012 г.
Набираючі популярність...

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Китай запросив Трампа на зустріч...
14 сент. 2025 г.
Останні новини
14.09.2025 11:07
Збито та подавлено 52 ворожі БпЛА14.09.2025 11:01
880 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі