​ООН направить 20 спостерігачів на схід Алеппо

ООН направить у східні райони Алеппо 20 експертів для моніторингу евакуації в східній частині міста, повідомив офіційний представник генсека ООН Стефан Дюжаррік. За його словами, частина спостерігачів ООН вже знаходяться на пропускному пункті Рамусса і можуть стежити за евакуацією, яку проводить Сирійський Червоний півмісяць і Міжнародний Комітет Червоного Хреста разом ООН, передає турецьке інформагентство Анадолу.


За приблизними підрахунками, з 15 грудня зі східних районів Алеппо евакуйовані близько 25 тисяч осіб, які направлені в райони Атаріб і Сармаду.

Дюжаррік зазначив, що в підконтрольних режиму Асада районах Сирії вже перебувають понад 100 осіб. Вранці 21 грудня з населених пунктів Фуа і Кефрейа виїхали 20 автобусів. За його словами, в Алеппо евакуації очікують тисячі осіб, але в ООН більше стурбовані тим, що їм тривалий час не надходить гуманітарна допомога.

Фото aa.com.trКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.