Правозахисники звинуватили росію у підтримці хіматаки в Сирії
- Подробности
- Опубликовано 30.05.2017 23:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 778
Хімічна атака на місто Хан Шейхун в сирійській провінції Ідліб, цілком ймовірно, була спланована і здійснена силами режиму Башара Асада в три етапи за підтримки росії, йдеться в доповіді правозахисної організації «Сирійська мережа з прав людини» (SNHR), повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Доповідь «росія, як видно, підтримувала хіматаку на Хан Шейхун» був підготовлений на основі свідчень очевидців, що вижили - жителів сирійського міста, а також лікарів і співробітників Управління цивільної оборони. Крім того, в документ включені записи радіоперехоплення розмов і показання свідків.
Автори доповіді відзначають, що в результаті атаки сил Башара Асада на місто Хан Шейхун в Ідлібі загинув 91 і постраждали щонайменше 520 осіб.
На першому етапі удар, імовірно, було завдано літаком Су-22 по кварталу Шамалі.
Потім був ще один авіаудар по дорогах, що ведуть в Хан Шейхун, щоб перешкодити наданню допомоги постраждалим в результаті хіматаки.
На третьому етапі були задіяні російські винищувачі Су-25, які завдали удару по медцентру, куди доставляли поранених, Управлінню цивільної оборони і двом районам, де сховалися жителі міста.
У доповіді наголошується, що за 48 годин до хіматаки вкс росії бомбардували дороги, що ведуть до Хан Шейхуну.
«Режим застосував тактику, яку використовував під час хіматаки в Східній Гуті 21 серпня 2013 року, в результаті якої загинули 1500 мирних жителів», - йдеться в доповіді.
Фото aa.com.tr
Также из этой категории...

Берлін пропонує відібрати у Путіна...
8 апр. 2014 г.

Меркель выступила за новые санкции...
10 сент. 2014 г.

Терористи ДАЄШ атакували 2 турецьких...
6 сент. 2016 г.
Набирающие популярность...

У кращих традиціях «роскомнадзору»: влада...
26 июл. 2022 г.

Ми повинні врятувати «Азов»
13 авг. 2022 г.

Оперативна інформація станом 06.00 13.08.2022...
13 авг. 2022 г.
Последние новости
13.08.2022 16:00
Загальні бойові втрати ворога з 24 лютого по 13 серпня13.08.2022 12:21
Ми повинні врятувати «Азов»12.08.2022 20:43
Багато кримчан стали заручниками війниОперативная обстановка на 13 августа на 12 часов по киевскому времени - противник сосредоточился на захвате Донецкой и Луганской областей
Комментарии