​Режим Асада продовжує обстрілювати північні райони Сирії

Сили режиму Башара Асада обстріляли з артилерії позиції збройної опозиції в районі Туркмандаги провінції Лазкійе на півночі Сирії. В результаті обстрілу загинули 10 і поранення отримали три людини.


Сили сирійського режиму вночі піддали мінометного обстрілу села Ебу Алі і Зейтінджик в районі Туркмандаги. Поранені госпіталізовані, передає турецьке інформагентство «Анадолу».

Як повідомляють місцеві джерела, атаки режиму Асада в районі Туркмандаги тривають з невеликими інтервалами.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 17 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.