Північна Корея закриє свій ядерний полігон під наглядом експертів зі США та Південної Кореї
- Подробиці
- Опубліковано 30.04.2018 11:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1547
Президент Північної Кореї Кім Чен Ин планує запросити експертів та журналістів з Сеула та США спостерігати за закриттям ядерного тестового полігону у Північній Кореї у травні, заявили в неділю південнокорейські чиновники, повідомляє «Голос Америки».
Лідери Північної Кореї і Південної Кореї на першому Корейському саміті за більш ніж десять років у п’ятницю засвідчили свій намір працювати над «повною денуклеаризацією Корейського півострова».
Дві Кореї оголосили, що вони співпрацюватимуть зі США та Китаєм цього року з метою офіційно завершити Корейську війну 1950-х років і укласти угоду з встановлення «стабільного» та «непорушного» миру.
Декларація включала обіцянки зі зменшення озброєння, припинення ворожих дій, трансформації кордону у мирну зону і початок багатосторонніх переговорів з іншими країнами, включаючи Сполучені Штати.
Трамп привітав Корейські переговори. «Після нестямного року запуску ракет і ядерних випробувань, триває історична зустріч Північної та Південної Кореї. Гарні речі відбуваються, однак тільки час покаже», - написав він у Twitter.
Він згодом додав: «КОРЕЙСЬКА ВІЙНА МАЄ СКІНЧИТИСЬ! Сполучені Штати і весь їх ВЕЛИЧНИЙ народ має пишатись тим, що зараз відбувається в Кореї!»
В Китаї привітали заяви лідерів і наголосили, що Китай готовий активно просувати політичне вирішення конфлікту на півострові.
Прем’єр-міністр Японії також привітав саміт і сказав, що очікує від Північної Кореї конкретних кроків з виконання обіцянок.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Японія оголосила нові санкції у...
9 дек. 2014 г.

В Брюсселе вновь прогремели взрывы
26 мар. 2016 г.

В Ірані за два дні...
16 янв. 2017 г.
Набираючі популярність...

У турецькій провінції Малатья стався...
16 окт. 2024 г.

ФІФА вибачилась через те, що...
16 дек. 2024 г.

Поліція зʼясовує обставини ДТП з...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
26.08.2025 18:10
Головне, щоб Залужний не пересидів у засідці26.08.2025 11:03
Збито-подавлено 47 ворожих БпЛА26.08.2025 10:57
890 кацапів подохло минулої доби на українській землі25.08.2025 09:43
Збито/подавлено 76 ворожих БпЛА25.08.2025 09:36
870 москалів подохло минулої доби на українській землі24.08.2025 10:01
Збито-подавлено 48 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 26 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі