Ізраїльські військові затримали журналістів в Рамаллі
- Подробиці
- Опубліковано 30.07.2018 12:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1338

Ізраїльські військові затримали чотирьох журналістів у місті Рамалла на окупованому Західному березі річки Йордан. Як повідомляють очевидці, затримані - Ала ар-Рімаві, Мухаммед Алван, Кутейба Хамдан і Хосні Абдульджеліл - є позаштатними кореспондентами телеканалу «Аль-Кудс», головний офіс якого знаходиться в Лівані, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Як повідомила агентству «Анадолу» сестра Мухаммеда Алва Фатина, ізраїльські військові здійснили нальоти на будинки журналістів, а в її брата конфіскували ноутбук і відеокамеру. «Брата звинувачують у тому, що він брав гроші у руху ХАМАС», - сказала Фатина Алван.
За її словами, пред'явлені журналістам звинувачення не мають під собою ніяких підстав.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
04.07.2026 12:25
Збито та подавлено 69 цілей противника04.07.2026 12:19
1190 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 липня


Коментарі