​Генсек НАТО прокоментував висловлювання Трампа - будь-яка атака на Альянс отримає об'єднану і рішучу відповідь

Генеральний секретар НАТО розкритикував слова Дональда Трампа, який поставив під сумнів статтю 5 Північноатлантичного договору про колективну оборону. «Будь-яке припущення, що союзники не будуть захищати один одного, підриває безпеку Альянсу і ставить під загрозу американських і європейських солдатів», — прокоментував Єнс Столтенберг, повідомляють світові медіа.


Генсек НАТО також підкреслив, що будь-яка атака на Альянс отримає об'єднану і рішучу відповідь, і висловив сподівання, що незалежно від того, хто переможе на осінніх президентських виборах, Сполучені Штати залишаться сильним і відданим союзником.

Нагадуємо, що Дональд Трамп, який прагне знову балотуватися на президентських виборах, 10 лютого пригрозив європейським союзникам, що не буде захищати їх від росії, якщо вони не збільшать оборонні витрати.

Дональд Трамп. Фото РАРКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.