​У США запровадили мита на низку продуктів із КНР - зокрема, на сталь, алюміній, напівпровідники, електромобілі, сонячні батареї і медичне обладнання

Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден ввів заборонні мита на низку товарів із Китаю. У випадку електромобілів вони досягають 100 відсотків. Американський лідер звинуватив КНР у нечесній торговельній практиці та заявив, що завжди захищатиме американських працівників, повідомляє Польське радіо.

Джо Байден звинуватив владу Китаю в субсидуванні багатьох товарів, зокрема сталі, алюмінію, напівпровідників, електромобілів, сонячних батарей і медичного обладнання. Президент США додав, що, постачаючи на світові ринки дешеву продукцію, китайським компаніям не потрібно турбуватися про прибутки, оскільки вони отримують вигоду від державних субсидій.

«Це не конкуренція, це обман, а шкоду ми бачимо в Америці», - сказав політик.

Американський лідер оголосив про запровадження додаткових митних тарифів у розмірі 25% на сталь, алюміній та електричні батареї, вироблені в КНР, а також тарифів у розмірі 50% на напівпровідники і сонячні панелі. 100% мито натомість стосуватиметься електромобілів.

«Ми не дозволимо Китаю заполонити наш ринок і завадити нашим виробникам автомобілів чесно конкурувати», - заявив політик.

Водночас Джозеф Байден розкритикував план Дональда Трампа щодо запровадження додаткових мит на всю китайську продукцію, стверджуючи, що це серйозно вдарить по американських споживачах.

Фото РАРКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.