Канада та Франція повторно засудили викрадення росією українських дітей і вимагають їх повернення рідним сім’ям
- Подробиці
- Опубліковано 05.10.2024 17:13
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1570
Канада й Франція підтверджують підтримку України, йдеться в спільній заяві міністрів закордонних справ двох країн Мелані Жолі та Жана-Ноеля Барро від 4 жовтня. Міністри повторили засудження російської агресії проти України та виступили за надання Києву засобів для захисту, повідомляє Голос Америки.
Вони також висловили переконання, що Міністерська конференція, запланована в Монреалі 30 і 31 жовтня, дасть, зокрема, можливість повернути додому українських дітей, які є «жертвами російської загарбницької війни».
«Ми закликаємо міжнародну спільноту не забувати про українських дітей, чиє сьогодення та майбутнє жахливо постраждали від цієї незаконної та невиправданої війни. Ми засуджуємо воєнні злочини, вбивства та сексуальне насильство, скоєне проти українських дітей, атаки на школи та лікарні, а також примусові незаконні переміщення та депортації українських дітей», – йдеться в повідомленні.
Голови МЗС двох країн також вимагають від росії повернути українських дітей їхнім сім’ям і законним опікунам і заявляють про підтримку зусилля з посередництва в цьому напрямку, у тому числі в рамках Міжнародної коаліції з повернення українських дітей. Ця коаліція працює під керівництвом України та Канади, її роботу, зокрема, підтримує Франція.
За даними України, за час війни в росії та на окупованих територіях опинилися понад 20 тисяч українських дітей.
У березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешт президента російської федерації володимира путіна та Львової-Бєлової. Їх підозрюють у скоєнні воєнних злочинів – насильницьких депортацій та переміщення населення, зокрема дітей, з окупованих територій України.
Наразі вдалося повернути 508 дітей, з них 115 – це діти-сироти.
Фото holosameryky.com
Також з цієї категорії...

За убийство автора фильма «Невинность...
22 сент. 2012 г.

Япония требует вывести патрульные корабли...
4 февр. 2013 г.

Шпионские скандалы не испугали премьера...
10 июл. 2013 г.
Набираючі популярність...

Мерц і Макрон просто не...
29 июл. 2025 г.

Трамп заборонив президенту Тайваню зупинку...
30 июл. 2025 г.

Підозру отримав колишній начальник ТЦК,...
30 июл. 2025 г.
Останні новини
30.07.2025 10:16
Збито-подавлено 51 ворожий БпЛА30.07.2025 09:14
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні обговорили гарячі новини України та світу на 30 липня
Коментарі