Греции посоветовали не просить денег у Евросоюза

shoyble

 
Новое правительство Греции должно перестать просить денег и заняться реформированием экономики, заявил министр финансов ФРГ Вольфганг Шойбле.


«Главная задача нового премьер-министра Самараса — согласованно и без промедлений принять новую программу действий, вместо того, чтобы постоянно спрашивать, что еще могут сделать для Греции соседи по ЕС», — считает он.

Греция попросила у Евросоюза на два года отсрочить «дедлайн» по сокращению бюджетного дефицита с 9,3% до 2,1%. Согласно действующей договоренности, власти должны устранить дефицит к 2014 году. Reuters отмечает, что отсрочка обойдется Евросоюзу в 16–20 миллиардов евро.

«Мяч сейчас на стороне Греции», — сказал Шойбле. — В их руках сделать все возможное для того, чтобы вернуть доверие жителей Европы, а добиться этого можно только конкретными шагами».

Говоря о доверии, Шойбле обращается к недавно опубликованному опросу общественного мнения, который показал, что выхода Греции из состава ЕС ждут 78% немцев, 65% французов, 51% испанцев и 49% итальянцев, сообщает Reuters.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.