Пинзеник: Парламент повинен накласти мораторій на збільшення видатків державного бюджету
- Подробиці
- Опубліковано 02.09.2013 21:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3519
«У серпні цього року до загального фонду Державного бюджету надійшло 21,3 мільярда гривень, що на чверть менше ніж за аналогічний період минулого року. На третину зменшили находження органи податкової та митної системи (66,6% та 66,0% відповідно). При цьому, уже традиційно, підтягнув показник НБУ, перерахувавши в серпні у 2,3 рази більше, ніж передбачалося планом», - зазначив Пинзеник.
За підрахунками ударівця, за підсумками восьми місяців поточного року недобір коштів сягне 35-40 мільярда гривень, а бюджетний дефіцит, враховуючи постійні пропозиції по збільшенню видатків, має всі шанси побити сумний рекорд 2009 року.
«Із наведених даних очевидно, що оцінки можливого невиконання доходів бюджету та відповідного збільшення дефіциту погіршуються. За вісім місяців до загального фонду державного бюджету надійшло 187,6 мільярд гривень. При цьому НБУ перерахував до Держбюджету на 5,5 мільярдів більше, ніж за вісім місяців попереднього року», - зауважив Пинзеник.
Народний депутат вчергове закликав уряд вжити необхідних заходів і зупинити вкрай небезпечний розвиток бюджетної ситуації. «Вкотре закликаю уряд внести пропозиції щодо секвестру видатків бюджету, закриття різного роду податкових лазівок та ліквідації податкових пільг. Парламент має накласти мораторій на збільшення видатків державного бюджету», - наголосив Віктор Пинзеник.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
05.02.2026 10:00
Збито та подавлено 156 ворожих БпЛА05.02.2026 09:52
770 москалів подохло минулої доби на українській землі04.02.2026 23:38
США відмовилися міняти місце переговорів із ІраномПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 4 лютого обговорили наступні теми:


Коментарі