Пинзеник: Дефіцит бюджету цього року сягне 100 млрд. грн
- Подробиці
- Опубліковано 28.12.2013 21:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8171
Провал державного бюджету за доходами влада вирішила «покращити», зменшивши за кілька днів до кінця року доходи на 19,4 млрд. грн. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, коментуючи підписаний вчора закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».
Економіст при цьому зазначив, що на відповідну суму країну «порадували» ще одним новорічним подарунком - збільшенням державного боргу. «Але навіть із цим «покращенням» бюджет не витягне очевидної фахівцям ще в момент прийняття документа його нереальності», - зауважив Віктор Пинзеник.
Бюджетна дірка (дефіцит) у 2013 році, за його підрахунками, перевищить 100 млрд. грн. Хоча в уточненнях до закону про держбюджет дефіцит зафіксований в сумі 70 млрд. грн., цифра зростання в законі тільки прямого держборгу складає 103,3 млрд. грн. (502,2 млрд. грн. на кінець цього року проти 399,2 млрд. грн. на кінець попереднього). «А це ніщо інше як дефіцит», - підкреслив політик.
При цьому Віктор Пинзеник нагадав про існуючий гарантований борг. Бюджет цього року передбачає його в сумі 50 млрд. грн. «А є ще казначейські векселі і просто невиконані бюджетні зобов'язання (непрофінансовані видатки)», - зауважив народний депутат.
Підсумовуючи наведені цифри, напередодні нового року Віктор Пинзеник побажав українцям, щоб наступного року їх припинили «радувати» такими бюджетними та іншими «покращеннями».
Також з цієї категорії...

Украинские миллионеры множатся со скоростью...
16 сент. 2012 г.

В «УДАРе» хотят остановить режим...
2 нояб. 2013 г.

Москва не надала відповіді, чи...
18 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.

1000 москалів подохла минулої доби...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 17:37
Антимідас: перетворення золота на лайно28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 28 червня обговорили наступні теми:
Коментарі