В Лондоне начались судебные слушания по делу о смерти Литвиненко

a litvinenko

 
Похоже, что в Лондоне начинается то, чего боялся Путин последние 20 лет. Начинается публичное слушание по делу Литвиненко.


Литвиненко, это человек, который был убит Луговым по приказу Путина за то, что написал книгу «ФСБ взрывает Россию», в которой он обвиняет Путина во взрывах девитэтажек в Москве.

Если на этот раз Скотланд Ярд обнародует все материалы этого дела, то имя Путина встанет рядом с Усама Бен Ладеном. Для Путина это будет полный крах, пишут мировые СМИ.Коментарі

  +0 #1 bvz 27 янв. 2015 г., 23:02:43
Слишком много если....

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.