Російські прокурори вимагали відводу адвокатів Надії Савченко

nadiya savchenko

 
Сьогодні, 22 вересня, об 11.00 Донецький суд Ростовської області розпочав розгляд справи народного депутата від фракції «Батьківщина», члена ПАРЄ Надії Савченко по суті, яка незаконно утримується в РФ. Суд назвав дати наступних засідань у справі.


«29, 30 вересня, 1, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 жовтня – дати засідань у справі Савченко. Початок об 11:00 щоразу», – про це написав у Twitter один із захисників української льотчиці Микола Полозов, повідомляє сайт партії «Батьківщина».

Також Микола Полозов повідомив, що Донецький міський суд відмовився задовольнити клопотання прокуратури про відвід адвокатів Надії.

«Трійка донецького міськсуду не наважилася задовольнити клопотання звинувачення про відвід захисту», – повідомив адвокат.

Прокурори просили суд відсторонити адвокатів Савченко Миколу Полозова, Марка Фейгіна і Іллю Новікова, заявляючи, що вони порушують право Надії на захист.

«Савченко сказала, що в разі задоволення цього відводу, вона оголосить голодування, щоб повернути нас», – написав Микола Полозов.

Нагадаємо, сьогодні під час судового засідання у Донецькому міському суді Ростовської області Надія Савченко назвала брехнею висунуті проти неї звинувачення і висловила готовність давати свідчення на детекторі брехні.

«Я знову готова повторити свої свідчення. Мене викрали з території України і силою привезли до Росії. У моєму викраденні задіяні слідчі органи. Я не бачила, де перебували журналісти, я їх не знала, як і не знала тих цивільних. Я ніколи в житті не стріляла по людях без зброї. Націлювачем я ніколи не була. Я – авіація, а не артилерист, це різні речі», – заявила вона.

«У мене немає жодної підстави довіряти російському суду і російському правосуддю. Я вам не довіряю. І більше того, вважаю, що не у вашій юрисдикції – розглядати цю справу. В мене вибору немає, тому працюйте», – наголосила незаконно ув’язнена українка.

Адвокат Надії Савченко Микола Полозов також написав у Twitter, що його підзахисна не визнає своєї провини, а «в обвинувальному висновку все написане – брехня».

Окрім того, захисники оприлюднили сам обвинувальний висновок, який сьогодні зачитав на засіданні суду російський прокурор.

Перед тим адвокат Надії Савченко Марк Фейгін обурився, що до залу суду не пустили журналістів.

«Зал заповнений козаками замість журналістів. Нікого з преси не пустили. Ось вам і відкритий суд», – написав адвокат у Twitter.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.