Трьох колишніх сербських солдатів засудили до 32 років в'язниці
- Подробиці
- Опубліковано 20.05.2017 11:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2239

Суд Боснії і Герцеговини засудив трьох колишніх сербських солдатів в цілому до 32 років позбавлення волі, визнавши їх винними в скоєнні військових злочинів проти мирного населення в місті Санські-Мост на північному заході країни в ході війни 1992-1995 років. Засідання суду у справі Горана Мрджі та інших пройшло 19 травня, повідомляє інформагентство «Анадолу».
Крім того, зазначені особи визнані винними в скоєнні таких злочинів, як вбивство, катування і зґвалтування.
Колишній сербський військовослужбовець Горан Мрджа засуджений до 14, а інші обвинувачені по справі: Мілі Кокоот - до 10, а Мілорад Мрджа - до 8 років позбавлення волі. Іншого обвинуваченого у справі - Ранко Мрджа - суд виправдав.
Суд над зазначеними особами тривав з 2015 року. За цей час покази дали 45 свідків.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі