У розслідуванні сексуальних домагань Кевено Білий дім не займатиметься «мікроменеджменом» ФБР
- Подробиці
- Опубліковано 01.10.2018 10:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2388
Білий дім заявив у неділю, що не займатиметься «мікроменджментом» нового розслідування у ФБР щодо кандидата на посаду судді Верховного суду Бретта Кевено. «Юристи Білого дому дозволили Сенату визначати умови та масштаб розслідування», - заявила в неділю прес-секретар Сара Гакабі Сандерс телеканалу Fox News, кажучи про розслідування звинувачень в сексуальному насильстві, висунутих проти Кевено професором Крістін Блейз Форд, яке веде ФБР, передає «Голос Америки».
Президент Трамп наказав ФБР провести нове розслідування на вимогу Юридичного комітету Сената. Втім, сам Трамп знову заявив про підтримку Бретта Кевено, висловивши надію, що «врешті-решт, все буде добре».
Виступаючи перед журналістами в суботу на південній галявині Білого дому перед від'їздом на зустріч з виборцями у Західній Вірджинії, Трамп заявив, що ФБР «взялося за справу, опитуючи всіх», в тому числі жінок, які звинуватили Кевено в сексуальних домаганнях.
«Я сподіваюся, що для судді [Кевено] все закінчиться дуже добре», - сказав він.
Незважаючи на цю заяву Трампа, за даними ЗМІ, Білий дім, можливо, обмежить обсяг розслідування ФБР, зокрема, не дозволить бюро розглядати заяву ще однієї жінки, Джулі Светнік, яка звинуватила Кавано в сексуальному насильстві на вечірках в його шкільні роки.
Бретт Кевено. Фото Reuters
Також з цієї категорії...

В Йемене казнят израильского шпиона
23 мар. 2009 г.

Нуланд: Немає причин для зняття...
18 нояб. 2015 г.

На початку 2017 року розпочнеться...
26 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

За два дні поліція Києва...
25 сент. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

путін зіштовхує Китай з Європою
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі