На Манафорта напевно чекають нові звинувачення у суді США
- Подробности
- Опубликовано 30.11.2018 21:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 1595
Спецпрокурор Роберт Мюллер розглядає можливість винесення нових звинувачень проти колишнього голови передвиборчої кампанії Дональда Трампа. Про можливість нових звинувачень прокурори повідомили федеральному судді у п'ятницю. Ендрю Вейсманн, юрист команди обвинувачення, також оголосив, що прокурори розглядають можливість проведення повторного судового слухання за тими звинуваченнями, за якими журі присяжних не винесло спільного рішення протягом попередніх слухань, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на MSN.
Суддя Емі Джексон вказала урядові розкрити більше деталей про звинувачення у дачі неправдивих свідчень проти Манафорта. Вона також визначила 5 березня попередньою датою призначення покарання в справі Манафорта, що розглядається в суді Вашингтона, повідомляє CNN.
Навіть після того, як Манафорт погодився співпрацювати зі слідством, він продовжував брехати, заявили прокурори команди Мюллера.
7 грудня прокурори мають надати більш детальне пояснення своїх звинувачень щодо дачі неправдивих свідчень. Юристи Манафорта матимуть час до січня, щоб відповісти. Судові слухання з цього питання, ймовірно, відбудуться наприкінці січня.
Манафорта визнали винним у податковому та банківському шахрайстві на суді у Вірджинії. Після цього Манафорт погодився співпрацювати зі слідством, щоб уникнути другого суду за звинуваченнями у відмиванні коштів.
Манафорту загрожує ув'язнення на строк до п'яти років за кожним зі звинувачень, включених до його угоди зі слідством, якщо її визнають недійсною. Йому також має бути винесено вирок з восьми пунктів звинувачень під час окремого судового розгляду, що може відбутися у Вірджинії в лютому.
Манафорт заперечує звинувачення у дачі брехливих свідчень.
Фото АР
Также из этой категории...

Воздушные ворота Украины захлопнулись перед...
8 мая 2014 г.

Адвокат Савченко рассматривает возможность ее...
23 мая 2015 г.

Сегодня весь мир говорит: #FreeSavchenko
28 сент. 2015 г.
Набирающие популярность...

Власть уже не нуждается в...
31 июл. 2022 г.

путин подставил и унизил китайцев
3 авг. 2022 г.

У Києві поліцейські затримали керівників...
12 авг. 2022 г.
Последние новости
13.08.2022 16:00
Загальні бойові втрати ворога з 24 лютого по 13 серпня13.08.2022 12:21
Ми повинні врятувати «Азов»12.08.2022 20:43
Багато кримчан стали заручниками війниОперативная обстановка на 13 августа на 12 часов по киевскому времени - противник сосредоточился на захвате Донецкой и Луганской областей
Комментарии