Нью-Йоркський суддя надіслав синові президента Дональда Трампа Еріку повістку

Нью-Йоркський суддя надіслав синові президента Дональда Трампа Еріку повістку до суду з проханням з’явитись на слухання до 7 жовтня для надання свідчень під присягою щодо державного розслідування відносно фінансових операцій з майном, що належить бізнес-імперії його родини.

Суддя Артур Енгорон з Верховного суду Манхеттена заявив, що Ерік Трамп, виконавчий віце-президент організації Trump, не може обґрунтувати підстав задля відкладення розгляду справи в офісі генерального прокурора Нью-Йорка Летітії Джеймса. Під час слухання суддя Енгорон заявив, що аргументи Еріка Трампа, що він не міг з’явитись, бо був занадто зайнятий роботою у виборчій кампанії щодо переобрання свого батька, є непереконливими. Енгорон також вимагає у структур Трампа передати деякі фінансові документи, які офіс генерального прокурора Нью-Йорка вже вимагав.
Прокурор Летітії Джеймс з офісу генерального прокурора Нью-Йорка провадить цивільне розслідування щодо «потенційного шахрайства чи незаконності» діяльності бізнес-імперії родини Трампа, оскільки у прокуратурі вважають, що родина Трампа завищувала вартість активів для отримання позики та податкових пільг. Розслідування прокуратурою було розпочато після заяв колишнього адвоката Трампа Майкла Коена, котрий, під час надання свідчень в сенаті, заявив, що Дональд Трамп завищив ціну певних активів, аби заощадити гроші на позики та страхування, а ціни деяких інших активів, навпаки,- занизив, аби зменшити податки на нерухомість.
Першу повістку до суду для надання свідчень Еріку Трампу було надіслано 26 травня 2020 року, однак заплановане на 22 липня слухання було скасовано, оскільки Трамп змінив юридичну команду. І нові адвокати вже шукали приводу для перенесення слухань до 19 листопада або пізніше.
У своїй заяві представник офісу генерального прокурора Нью-Йорка Джеймс зазначив, що в наказі судді чітко вказано, що «навіть корпорація або особа з ім'ям Трамп» не можуть диктувати параметри «законного розслідування» прокуратури.
Слідство офісу генерального прокурора Нью-Йорка відокремлене від кримінального розслідування окружного прокурора Манхеттена Сайруса Ванса, який вимагає від Дональда Трампа за допомогою окремої повістки надання податкових декларацій. Як заявляв Венс під час судових слухань, у нього можуть бути підстави розслідувати діяльність Дональда Трампа та його бізнес-імперії щодо податкових шахрайств, і що його розслідування пов'язане із повідомленнями про можливі маніпулювання зі страховками, а також банківських шахрайств.
За матеріалами reuters.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Оперативная обстановка на 15 августа на 15 часов по киевскому времени – самым тяжелым направлением для нас является бахмутское

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.