У день зустрічі Байдена із Зеленським американські ЗМІ згадують його роль у справі про імпічмент Дональда Трампа
- Подробиці
- Опубліковано 01.09.2021 22:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10205
Президент США Джо Байден заявив, що очікує на можливість привітати президента України Володимира Зеленського у Білому домі. Зустріч «підтвердить підтримку суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень України з боку Америки», - написав президент США у Twitter.
Напередодні зустрічі двох президентів, що відбудеться в другій половині дня 1 вересня, у Білому домі озвучили основні теми, які обговорюватимуть два президенти, повідомляє Голос Америки.
Володимир Зеленський та Джо Байден оголосять відновлення роботи Комісії стратегічного партнерства, яка не діяла вже декілька років, заявили у Білому домі.
Також «президент Байден очікує почути повнішу інформацію від президента Зеленського щодо поточної безпекової ситуації». Очікується, що частина розмови Зеленського та Байдена буде зосереджена на перспективах членства України в НАТО. Утім, жодних нових домовленостей тут не передбачають.
Серед інших тем: антикорупційні реформи в Україні, співпраця в сфері енергетики, допомога США Україні з подолання COVID-19.
У день зустрічі президента Байдена з Зеленським американські ЗМІ пишуть про те, що ця зустріч є «довгоочікуваною» для Зеленського, згадують його роль у справі про імпічмент Дональда Трампа, а також розмірковують над теперішніми зовнішньополітичними викликами для США.
Фото VOA
Також з цієї категорії...

Обвиняемого РФ в шпионаже эстонского...
19 авг. 2015 г.

Європарламент схвалив створення трибуналу по...
22 янв. 2016 г.

У Туреччині вимагають засудити Ґюлена...
16 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.

Поліцейські з’ясовують обставини вибуху в...
15 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
16 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі