Манафорт брехав слідству - прокурори США надали суду докази
- Подробиці
- Опубліковано 17.01.2019 10:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1630
Команда спецпрокурора США Роберта Мюллера надала детальну інформацію суду на підтримку того, що колишній очільник передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт надавав брехливі свідчення, порушуючи угоду про визнання провини, повідомляє «Голос Америки».
Інформація команди спецпрокурора складалась з довідки на 31 сторінку, підписану агентом ФБР Джефрі Віландом, який брав участь у більше десятка розмов з Манафортом під час його співпраці зі слідством Мюллера. Також додається 157 сторінок доказів. Саме звинувачення проти Манафорта у брехні стали причиною бажання прокурорів розірвати угоду з ним про співпрацю зі слідством.
Значну частину тексту документів, поданих спецпрокурором, закрито спеціальним чорнилом, для того, щоб захистити конфіденційну інформацію про свідків, або запобігти розголошенню важливих для слідства даних. Однак слідство не стало приховувати ім'я Кілімніка – партнера Манафорта по бізнесу, якого також підозрюють у зв'язках з російськими спецслужбами, зауважує CNN. Агентство припустило, що саме особу Кілімніка прокурори вважають центральною в цій справи.
Серед іншого, з документів випливає, що спецпрокурор США звинуватив Манафорта у неправдивих свідченнях про його контакти з Костянтином Кілімніком.
Раніше прокурори звинувачували Манафорта у тому, що він надавав дані опитувань стосовно президентської кампанії 2016 року Кілімніку.
Юристи Манафорта минулого тижня заявили, що він не брехав слідству навмисно, а говорив правду «у міру можливостей», пише The Hill.
Фото АР
Також з цієї категорії...

В знак протеста Dolce&Gabbana на...
20 июл. 2013 г.

Уничтожение продуктов в РФ совпало...
7 авг. 2015 г.

Надежде Савченко прокуроры запросили 23...
2 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

У Солом’янському районі столиці оперативники...
7 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
9 апр. 2025 г.
Останні новини
09.04.2025 09:35
1270 москалів подохло минулої доби на українській землі08.04.2025 09:56
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі